Ucuzpaykasasatinal.com İle Ön Ödemeli Kart Sistemleri - Paykasa Resmi Satış Sitesi - 0533 880 0955 - 0533 880 0960

Paykasa Sıkça Sorulan Sorular

Paykasa Kart satın alınmadan önce bilinmesi gerekenler nelerdir ?

  • Euro kuru üzerinden fiyatları sürekli değişim göstermektedir bundan dolayı satın almadan önce güncel fiyatlarımıza göre hesap yapmanız gerekmektedir.
  • Paykasa kartı satın almadan önce kullanılacak olan site bakiyesinde gönderim yaptığınız net tutarın karşılığını göremezsiniz. ÖRNEK ; 50 liralık gönderilen bir gönderimde 10 euro değerinde paykasa kart satın aldınız bu paykasa kart hesabınıza 55 TL olarak yansıya bilir bunun nedeni ise bankalar tarafından alınan komisyondur.
  • 5 Euro paykasa kart satın alımlarında şuna dikkat etmeniz gerekmektedir her site minimum yatırım ücreti belirlemektedir bu halde sizin yapmanız gereken paykasa kartı kullanıcağınız sitede 5 euro paykasa kartınızın geçip geçmediğini sormanızı öneririz.

Paykasa Kart Ne İşe Yarar ?

Paykasa kart firmasının tek gerçek benimsedikleri amaçları yapılan karşılıklı para transferlerin üçüncü şahıslara şartsız koşulsuz paylaşım yapılmaması bununda paykasa kullanımının sağladığı avantajlar herhangi ikamet adresi paylaşmadan ad soy ad ve cep telefon numaranızla alım yapabilirsiniz ek olarak paykasa kart gizlilik politikasından sizlerde rahatça faydalanabilirsiniz.

Bundan dolayı Havale ve Eft ödemelerini tamamen kendi şahsi hesaplarından bizlere gönderilmesi gerekmektedir aksi takdirde yapılan ödemelerin incelendikten sonra iadesi yapılmaktadır.

Paykasa Kart Kullanımının Avantajları Nelerdir ?

  • Hızlı Ödeme
  • Güvenilir Ödeme
  • Gizli Ödeme
  • Anında Bozdurma

Paykasa Kartın Kullanıldığı Yerler Güvenilir Mi ?

Paykasa kartın bildiğiniz üzere kim tarafından nerede kullanıldığı bilinmediği için yatırım yapacağınız siteye her şeyden önce güvenmeniz gerekmektedir bundan dolayı para transferi yapacağınız siteyi seçmeden iki kere düşünmenizi öneririz.

Paykasa Kartı Bilgisayardan Mı Yoksa Telefondan Mı Kullanmalıyım ?

22

Ucuzpaykasasatinal.com ailesi olarak telefon üzerinde kapalı kaynak kod olarak APPLE şirketini önermekteyiz buna alternatif olarak bilgisayarınızı gizli sekme pencere kullanmanızı ikinci seçenek olarak önermekteyiz siz farkında olmadan bazı bilgisayar virüsleri internet geçmişinize erişebilir ve paykasa kart kullanımında sizlere zorluk çıkarabilir.

İphone Telefonuna sahipseniz paykasa kartın sağladığı uygulamalardan aşağıdaki marketten yararlanabilirsiniz ;

https://itunes.apple.com/tr/app/apple-store/id375380948

Paykasa Kart Alımını Nasıl Hızlandırırım ?

Sadece ilk alımlarınızda gerekli bilgileri verdiğinizde taktirde paykasa satın almanız maksimum 5 dakika sürmektedir. Gerekli bilgiler nelerdir ;

  • İsim ve Soyisim
  • Cep Telefon Numaranız
  • Çalışmakta olduğunuz banka adı ( Örnek : İş Bankası )

Paykasa Kartın Global Olduğunu Nasıl Anlarım ?

Paykasa kartınız eğer küsuratlı ise bu paykasa kartları bozum için sizlere verilmiştir piyasada herhangi bir satışını gerçekleştiremezsiniz bunun için ucuzpaykasasatinal.com ailesi olarak sizlere bozum hizmeti vermekteyiz.

Peki global kart olduğunu nasıl anlarsınız eğer paykasa kartınızın değeri 10€,15€,20€,50€,75€,100€ ve 250€ şeklindeyse yani bizim satışını yaptığımız gibi bu kart globaldir ve global olması demek paykasa geçen bütün sitelerde bu kartların kabul olması anlamına gelir.

Paykasa Kart Bozdurma İşlemi Ne kadar Sürer ?

Ucuzpaykasasatinal.com adresine ait kullanıcı bilgileriniz var ise paykasa bozdurma talebinizden maksimum 1 saat sonrasında hiç bir problemle karşı karşıya kalmadan hesabınızda görebilirsiniz. DİP NOT : ( Paykasa kartın doğru kullanımı takdiri halinde 1 saat’dır )