Theme Colors
Theme Width
Background Patterns [Boxed]
Reset

QR Kodu İle Paykasa Al

Tek Kullanımlık !

Güvenilir !

Hızlı !

Paykasa Kart Bozdurma

Güvenilir Banka Hesapları !

Anında Havale !

Yüksek Kur !

Paykasa Kart Bozdurma

Güvenilir Banka Hesapları !

Anında Havale !

Yüksek Kur !

Paykasa Kart Fiyatları

Güncel Kur'dan Paykasa Satın Al

PAYKASA RESMİ SATIŞ SİTESİ

Bildiğiniz üzere paykasa kart çok yaygın bir ödeme yöntemidir bununla birlikte ne yazık ki dolandırıcılık vakaları çok yaşanmaktadır. Dikkat etmeniz gereken husus şudur paykasa satın aldığınız web sitesinin yerel telefon numarasının mevcut olması. Ucuzpaykasasatinal.com ailesi olarak bir kere bizden alışveriş yaptıktan sonra göre bileceğiniz üzere e-fatura sisteminden hiçbir problem olmadan satın alımlarınız ın faturalandığını görebileceksiniz

Paykasa kartların her gün değişim göstermese’de ayda bir fiyat konusunda değişim gösterdiğini görmekteyiz bunun nedeni her ay düzenli olarak paykasa bayilerinin yaptığı alımların euro üzerinden gerçekleşmesidir. En ucuz paykasa kart satın almanın yolu ise paykasa kart fiyatlarını güncel kura göre takip etmektir. Paykasa kart her sitede farklı fiyatlardadır fakat biz ucuzpaykasasatinal.com ailesi olarak müşterilerimize sabit fiyattan paykasa satışı gerçekleştirmeyi başarmaktayız buda bizi diğer firmalardan ayıran sadece bir özelliğimiz.

Paykasa Kart Kullanıcı Yorumları
GSM: 0 533 880 09 55 GSM: 0 533 880 09 60 Satış Ofisi Skype: [email protected] Satış Ofisi Adres : KIBRIS / MAGOSA
Paykasa satın almanız için her şeyden önce T.C. vatandaşı olmanız gerekmektedir bunun nedeni ise internet üzerinde geçen bir ödeme metodu olduğu için EFT veya HAVALE yoluyla sadece işlem yapılmaktadır, Elle tutulur bir kart değildir bundan dolayı fiziksel bir kuruluştan paykasa kart tehmin edemezsiniz. Skype adreslerinden satın almamaya özen gösteriniz kurumsal web sitelerden paykasa kart tehmin etmenizi önermekteyiz.